דף הבית

דרושים

מעסיקים

דורשי עבודה

צור קשר

 

 לוח דרושים, הצעות עבודה בחברת קבוצת מומנטום

 

כתובת החברה:

האומנות 9, נתניה

תחומי פעילות:

חברת יעוץ והדרכה למצויינות

פרופיל חברה:

פרופיל קבוצה

ייעוד:
קבוצת מומנטום מסייעת ליחידים ולארגונים לגלות את הגדולה שלהם, למצות את הפוטנציאל שלהם, ולהגשים את חזונם ומטרותיהם. קבוצת מומנטום מציעה שילוב של פתרונות הדרכה חניכה וייעוץ המעניקים מענה כולל לצורכי הארגון. מודל פעילות ייחודי היוצר מארג שלם ורחב של פעילויות הדרכה, ייעוץ, חניכה, ליווי, והטמעה בארגונים . אינטגרציה המסוגלת לתת תשובה לכל תחום ונישה ארגונית.

חזון:
מומנטום תהיה חברה בה יוצע לכל עובד, פרטנר או לקוח, להתפתח ולצמוח – על מנת למצות את הגדולה ואת הפוטנציאל שלהם ולתרום כמיטב יכולתם.
החברה תהיה מצע ליצירה משותפת של פתרונות עבור ארגונים ויחידים.
היצירה המשותפת תיעשה בחדווה, בשיתוף פעולה, ומתוך מניעים אנושיים ערכיים.
החברה תהווה דוגמה ליכולת - הנדירה כל כך -  לשלב יצירה אנושית ערכית בסביבה עסקית, ולהיות רווחית ותורמת.

תפישת עולם: 
פילוסופיה עסקית של מענה מסוג Best Solution. הקפדה מתמדת על הצעת ערך מיטבית ללקוחותיה. ככזו, מעסיקה הקבוצה גלריה של מומחים מהשורה הראשונה - צוות המרכיב פאזל של משבצות איכות בכל נישה, צוות המביא לידי ביטוי את תפיסת המצוינות שמהווה את עמוד התווך. הקבוצה מחזיקה אף ביחידת פיתוח, המתמחה ב"תפירה" ספציפית של תוכניות הדרכה בהתאם לצורכי הלקוח.

ערכי  הליבה של הקבוצה:
"צמיחה והתפתחות" - הובלת לקוחותינו להגשמת הפוטנציאל הארגוני מעבר לגבולות העכשוויים;
"תמיכה ואפשור"       
- תמיכה וטיפוח התרומה הייחודית של אינדיבידואל וארגון;
"מצוינות ומקצוענות"  - ביצוע ברמה הגבוהה ביותר האפשרית;
"אחריות ומחויבות"    - שמירת על יושרה והבטחת הצעת ערך מתמדת;
"מעורבות ושיתוף"     - עידוד מערכת יחסים של מעורבות ושיתוף פעולה עם הלקוח;
"תרומה משמעותית" - בניית ערך מוסף אמיתי, עמוק ובר קיימא, לצמיחת הלקוח.

ייחודיות הקבוצה:
הייחוד נובע מהיכולת לבסס את מוצריה (תכני ההדרכה, החניכה והייעוץ) על מודלים תיאורטיים אחידים לרוחב כלל הפעילות - פעילויות שכולן מדברות בשפה אחידה ושאובות מתוך מערך זהה של מודלים יישומיים,  שאף אומתו בשטח. חלק גדול מהכלים והמודלים הם פרי שיתוף פעולה עם חברות הדרכה בינלאומיות מהנחשבות ביותר בעולם. הקבוצה הינה הנציגה הבלעדית בישראל של חברות מובילות כגון Franklin Covey, ו- Barnes & ,Conti וכן חברת NEWS Training & coaching.

תיק לקוחות: 
מומנטום היא החברה היחידה מסוגה בישראל המשלבת גם פעילות ייצוא של תוכניות וקורסים בשווקי אירופה וצפון אמריקה. מאז היווסדה  בידי אביעד גוז בשנת 1991, הדריכו מומחי קבוצת מומנטום למעלה מאלפיים ארגונים שונים, ביותר מארבעים מדינות. בין לקוחותינו הבינלאומיים נמצאות חברות רבות מרשימת ה- 500 FORTUNE וכן חברות מובילות רבות במשק הישראלי.

מבנה ארגוני:
הקבוצה מורכבת משלוש חטיבות פעילות סינרגיות: ייעוץ, הדרכה, ואימון. זאת לאור ראייה רחבה של ארגונים כגופים בעלי צרכים מגוונים, הכרוכים זה בזה.

חטיבת ההדרכה,   momentum training
החטיבה מציעה  ספקטרום רחב של פתרונות ההדרכה, המכוונת לסייע למימוש חזון הארגון ומטרותיו. ההדרכה מיועדת לשלוש קבוצות מטרה שונות: אנשי הקו הראשון, דרג ביניים של הנהלה, והנהלה בכירה. תכני הקורסים יונקים את עוצמתם ממודלים יישומיים שמומשו בהצלחה בשטח.
קשת פתרונות ההדרכה כוללת מספר אשכולות נפרדים של תוכניות קורסים - 
מכירות: פיתוח מיומנויות מכירה, פיתוח מערכי תעמולה רפואית. שירות: ארגון ממוקד-לקוח, שיפור שירות הפנים בארגון, מרכזי הערכה, שירות במיקור חוץ.
ניהול: מיומנויות ניהול ואפקטיביות ניהולית, יכולת פרזנטציה, פיתוח מנהלים, ניהול ישיבות, בניית צוות וניהולו, פיתוח תקשורת ניהולית, ניהול זמן ומשאבים, בניית מיומנויות לצורך גיוס, ראיוּן והערכת עובדים, ניהול שיטתי על פי יעדים, פיתוח מנהיגות ועתודה ניהולית.
תהליכים חוצי ארגון: פיתוח חזון, כיוון וערכים בארגון והטמעתם, בניית אפקטיביות ארגונית, פיתוח עסקי, מיצוב, מכוונות לביצועים בארגון.
שיתוף פעולה בינלאומי: סדנאות ההדרכה מבוססות על  קורסים בינלאומיים שזכו לתהודה ולהצלחה רבה בעולם, זאת בזכות שיתוף פעולה הדוק ומפרה עם חברות הדרכה מהמובילות בעולם.

חטיבת האימון   momentum coaching
תמצית: חטיבת האימון של מומנטום מממשת את תמצית ערכי היסוד של הקבוצה, השאיפה לאפשר צמיחה והתפתחות ליחיד ולארגון. מומנטום פיתחה ייחודית את מודל © N.E.W.S - (מודל של ניווט, צמיחה והתחדשות.) הקבוצה מיישמת בהצלחה רבה את המודל שפיתחה במספר נגזרות שונות: בתחום הארגוני: "המנהל כחונך" – מנהלים כחונכים לעובדים, "חניכת מנהלים" – אימון אישי של מנהלים;  News Sell – אימון אנשי מכירות.
החטיבה פועלת בחברות רבות במשק הישראלי ואף בשווקי אירופה וצפון אמריקה.

חטיבת הייעוץ  momentum process
חטיבת הייעוץ מספקת מגוון רחב של שירותי ייעוץ. ביניהם: ייעוץ אסטרטגי, ליווי עסקי, תוכניות עסקיות, הערכות שווי, ייעוץ ארגוני, שיווקי, תהליכי, נהלי עבודה. עקרונות מנחים: רב-תחומיות - מתוך הכרה שצורכי הלקוח כמעט אף פעם אינם מצטמצמים אף פעם לתחום מקצועי אחד, בונה מומנטום-פרוסס צוותי ייעוץ יעודיים, המורכבים ממיטב המומחים בתחומים הדרושים ללקוח. מומחיות וניסיון – יועצים בעלי השכלה מקצועית רלוונטית וניסיון רב בניהול; ידע ושיטה– שיטות ניהוליות חדשניות.

 
 מספר סידורי קישור לדף המשרה מיקום המשרה תאריך עדכון
1 מנהלת משרד נתניה 30/05/2010